Jedná dná se o aerobní cvičení na Elipticalu, během něhož máte oblečený břišní pás, který pomocí infračerveného záření pomáhá spalovat podkožní tuk v oblasti bříška. Snižuje hodnotu viscelárního tuku, pomáhá při bolestech zad a odstraňuje toxiny z těla. 

Během kardiovaskulárního tréninku v délce 30 až 45 minut máte na sobě oblečen břišní pás vytvářející infračervené záření. Intenzita tréninku je nastavena podle Vašeho věku a tělesné zdatnosti. Stačí 4 nepřetržité týdny a 1 nebo 2 konfekční velikosti mohou být dole. Efekt ještě umocníte vhodnou úpravou stravy.

Normálně, břicho zůstává na povrchu studené, i když cvičíte s velkou intenzitou. To je také důvodem, proč je tak těžké v oblasti břicha zhubnout. Pokud použijete pás Better Belly, všimněte si, že tuk pod kůží na Vašem břiše se může více zahřívat. Infračervené záření podporuje zrychlený oběh krve ve Vašem těle. Tepelné záření v pásu Better Belly působí se silou až 55 stupňů Celsia. Protože budete zároveň mírně intenzivně cvičit, Vaše tělo musí více pracovat, aby se teplo přeneslo do jiných částí těla. Spalování tuku se zvýší o 100%!


My Vás zkontaktujeme a dohodneme se na termínu zkušebního tréninku. Během Vaší první návštěvy Vám naše zkušená trenérka vše podrobně ukáže a zodpoví všechny Vaše dotazy. První trénink je zcela zdarma.